*** (butko) wrote in socinfo,
***
butko
socinfo

Надежда есть!!!

У Донецьку починається підготовка до третьої всеукраїнської акції «Надія є!». Захід присвячений Дню захисту онкохворих дітей, який відзначають 14 лютого. Візитною карткою акції стало запалювання свічок-лампадок, з яких викладають слово «Надія». Провести акцію планують у суботу, 12 лютого, о 15 годині. У Донецьку першопрохідцем акції став фонд Кроха. Саме він в 2009 році вперше провів захід, приєднавшись до десятка інших міст України - Києва, Львова, Дніпропетровська, Одеси, Харкова, Львова, Кіровограда та інших.

Метою акції зазначили згадку про діток, які не впоралися з онкодіагнозом і підтримати тих, хто бореться, адже надія на одужання є.

У програму третьої акції організатори вирішили включити благодійний ярмарок рукоділля; роздачу листівок з проханням про допомогу, інформацією про фонд Кроха та про донорство; продаж та роздачу кульок; підготовка ляльок-велетнів; викладка слів «Надія є!» свічками-лампадками. Також планують за доброї погоди спробувати запустити китайські ліхтарики.

Нагадуємо, акцію хочуть провести 12 лютого о 15 годині на пл Леніна. Фонд не відмовиться від будь-якої допомоги, навіть столів та наметів.

Хто бажає, може згадати (або ознайомитися), як готували і проводили першу і другу акції "Надія є!" в Донецьку у 2009 і 2010 роках відповідно.

Збір у 2009році склав близько 2 800 гривень. На ці кошти купили електронні ваги для немовлят в 1 хірургічне відділення ОДКЛ і шприци з фізіологічним розчином в онкогематології.

Збір у 2010 році перевищив 8 000 гривень. На кошти закупили Грастим для ОДКЛ, Вінкристин для гематології. Частину коштів додали до суми для купівлі препарату Ексіджад для Артема Лахмана.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
  • 0 comments